>>  Firma Profili
 
 

AKARSEL HİDROLİK; Konyada Hidrolik silindirlerin imalatı ile bakım ve onarımı alanında faaliyet göstermektedir.

Firmamız;

Müşteri beklentilerine en iyi hizmeti sunmak, gelişen sanayi sektöründe, hidrolik silindirlere duyulan ihtiyaca kaliteli ve ekonomik çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur.

Geçen zaman içinde  pek çok firma, şahıs, kurum ve kuruluşa başarıyla hizmet veren firmamız, yaptığı işin öneminin bilincinde ve daha iyiyi yapmanın gayreti içinde faaliyetine devam etmektedir.

Üretim ve Pazarlama halkamızın içinde;

Damper, Dorse, Lowbet ve Çöp toplama araç Silindirleri, İş Makinaları Silindirleri (Dozer, kepçe, greyder, traktör kepçesi, eskavatör, silindirleri), Tarım Makinaları Silindirleri (Gübre serpme makinası, ilaçlama makinası, biçer döver, traktör römorgu), Makaslı platform, kaldırma liftleri, oto tamir liftleri, hidrolik asansör ve istifleme makina Silindirleri yer almaktadır.

Akarsel Hidrolik;

Farklı sektörlerin kullandığı tüm silindirlerin bakım, onarım ve revizyon işlerini de yapmaktadır. Müşteri talep ve ihtiyacına göre, Özel kullanım amaçlı silindirlerin imalatını da yapmaktayız.

Vizyon; 

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyon; 

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak,